kościan net

kościan net
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_podroze11.jpgKraków to jedno z najpopularniejszych europejskich miast, jeśli chodzi o odsetek turystów którzy każdego roku zjeżdżają do Polski, by zwiedzić to piękne miejsce. Miasto charakteryzuje się niezwykle ciekawym położeniem, wieloma niezwykle ważnymi z punktu widzenia historii zabytkami, oraz bogatym życiem kulturalnym. Żaden gość z zagranicy z pewnością nie będzie się nudzić w Krakowie.

Patrząc na Stare Miasto oraz okolice, można łatwo stwierdzić, że turystyka kwitnie w najlepsze. Hotele oraz hostele można spotkać właściwie na każdym rogu serca miasta oraz jeszcze w pewnej odległości za Plantami. Tak samo wygląda sytuacja lokali gastronomicznych – w ścisłym centrum ich zagęszczenie jest ogromne, a duża część restauracji czy barów posiada ofertę kierowaną stricte do zagranicznego turysty. Duży sukces krakowskiej turystyki leży również w doborze odpowiedniego personelu usługowego dla tej niezliczonej ilości hoteli oraz restauracji. Normą jest, że personel zna co najmniej dwa języki oraz cechuje się dużą empatią.

——————————
źródło: zagrywajmy.pl/

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Agroturystyka Lubelskie

    Planując urlop – za granicą czy w Polsce? Planując ciekawy urlop niekoniecznie trzeba brać pod uwagę wakacje za granicą. Dobrym pomysłem jest wziąć pod uwagę podróżowanie po naszym przepięknym kraju, który kryje w sobie wiele odkrytych i nieodkrytych ciekawostek. Na mapie Polski widnieje kilka regionów, które, choć niedoceniane, warte są odwiedzenia. Przykładem może być na…

    Read more