kościan net

kościan net
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_podroze11.jpgKraków to jedno z najpopularniejszych europejskich miast, jeśli chodzi o odsetek turystów którzy każdego roku zjeżdżają do Polski, by zwiedzić to piękne miejsce. Miasto charakteryzuje się niezwykle ciekawym położeniem, wieloma niezwykle ważnymi z punktu widzenia historii zabytkami, oraz bogatym życiem kulturalnym. Żaden gość z zagranicy z pewnością nie będzie się nudzić w Krakowie.

Patrząc na Stare Miasto oraz okolice, można łatwo stwierdzić, że turystyka kwitnie w najlepsze. Hotele oraz hostele można spotkać właściwie na każdym rogu serca miasta oraz jeszcze w pewnej odległości za Plantami. Tak samo wygląda sytuacja lokali gastronomicznych – w ścisłym centrum ich zagęszczenie jest ogromne, a duża część restauracji czy barów posiada ofertę kierowaną stricte do zagranicznego turysty. Duży sukces krakowskiej turystyki leży również w doborze odpowiedniego personelu usługowego dla tej niezliczonej ilości hoteli oraz restauracji. Normą jest, że personel zna co najmniej dwa języki oraz cechuje się dużą empatią.

——————————
źródło: zagrywajmy.pl/

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • praca w kościanie

    Gdzie przenocować Kwestia taniego noclegu jest dla wielu podróżujących poważnym problemem. Im bardziej komfortowych warunków oczekujemy, tym większa cena. Są jednak sposoby na tanie noclegi. Jak pewnie wiele osób się domyśla, hotel nie jest takim miejscem, ale hostel już tak. Mała powierzchnia i duża liczba osób to dla wielu osób sposobność do nawiązania bliższego kontaktu….

    Read more