kościan półmaraton

kościan półmaraton
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

rp_urlop6.jpgOgólnie mianem turystyki określa się bardzo dużą ruchliwość ludzi, która jest związana z dobrowolną zmianą miejsca swojego zamieszkania oraz czasową zmianą trybu życia. Powody są różne i jest ich wiele, choć wciąż najbardziej popularnym jest zwiedzanie.

Jednym z najbardziej interesujących rodzajów jest tzw. turystyka biznesowa, nazwana tak z powodu głównego motywu osoby podróżującej. Włącza się w to m.in. podróże służbowe mające na celu kontakty z potencjalnymi partnerami biznesowymi lub motywacyjne, które często są nagrodą za dobrą pracę lub mają służyć jako motywacja do jeszcze lepszej pracy.

W ramach turystyki biznesowej rozróżnia się również wyjazdy na różnego rodzaju targi lub konferencje, wykłady, seminaria czy sympozja, które mają na celu zdobycie wiedzy w określonym obszarze. Interesujące są także indywidualne wyjazdy korporacyjne, w których firma zapewnia darmowy wypoczynek czy innego rodzaju rozrywki pracownikowi, co związane jest oczywiście z wewnętrzną polityką danej firmy.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • koscian na sygnale

    Starożytny Egipt od zawsze fascynował badaczy. Archeolodzy chcieli poznać fenomen piramid. Te monstrualne budowle fascynowały ich i przerażały jednocześnie. W końcu to tak naprawdę miejsce pochówku możnych faraonów. Panów starożytnego świata, którzy jednym skinieniem ręki decydowali o życiu, bądź śmierci setki tysięcy ludzi. Zresztą powstały one z niewolniczej pracy rąk ludzkich. Niewykształceni, ciemni robotnicy, byli…

    Read more