kościan z lotu ptaka

kościan z lotu ptaka
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

skoki-tandemowe-2Tandem pilot to doświadczony instruktor, przeszkolony podczas specjalnych kursów na tandem pilota, instruktor z doświadczeniem, towarzysz pasażera, czyli osoby chętnej do wykonania skoku w tandemie.
Skoki tandemowe to skoki super bezpieczne, jednak powinniśmy zdawać sobie sprawę, że wykonujemy skok z dziedziny skoków niosących z sobą zawsze pewne ryzyko. Jesteśmy amatorami, pierwszy raz w powietrzu, niektórzy nawet w ogóle pierwszy raz na pokładzie samolotu, zdecydowaliśmy się na skok z wysokości 4000 metrów nad ziemią, nie wiemy jak zachowamy się w danej sytuacji, nie wiemy czy ogarnie nas panika, stres, czy odczuwalna adrenalina będzie przyjemnym uczuciem.
Skok w tandemie sprawia, że czując obecność osoby doświadczonej, nabieramy trochę pewności, że to jednak nie my sami w pełni decydujemy i odpowiadamy za nasz skok.
Całe wydarzenie może być sfilmowane, za dodatkową opłatą poleci z nami a następnie wyskoczy skoczek kameroman, sfilmuje nasze zachowanie, nasze miny, nasz skok, naszą reakcję i wtedy poznamy na co nas stać.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • kościan pogoda

    Turystyka rowerowa stała się w ostatnich czasach ogromnie popularna. Sprzyja temu w dużej mierze lansowana przez media i środki masowego przekazu moda na zdrowy tryb życia i regularne uprawianie sportu. Kolejną przyczyną, dla której coraz więcej osób uprawia turystykę rowerową jest bardzo szybki rozwój infrastruktury sprzyjającej tej aktywnej formie rekreacji. Każdego roku w Polsce przybywają…

    Read more