kościan kod pocztowy

kościan kod pocztowy
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

rp_turystyka20.jpgOdbyłam w życiu bardzo wiele wyjazdów i podróżny. Staram się w ciągu roku odkładać pieniądze, by każdorazowo spędzać urlop w innym miejscu. Turystyka bardzo mnie pociąga, a jeżdżąc w różne miejsca, odpoczywam i nabieram sił do pracy.
Co jakiś czas planuję kolejne wyjazdy. Lubię jeździć w miejsca, które są jakoś ze sobą połączone, to znaczy na przykład do krajów śródziemnomorskich albo do Azji. I wtedy zwiedzam sobie różne kraje, czasem podczas jednego wyjazdu, czasem jest to kilka. Turystyka tego typu jest chyba bardziej opłacalna, a na pewno bardziej ekscytująca. W ten sposób niejako zanurzam się w danej kulturze i mogę się nią delektować długi czas.
Kiedy wracam do domu, często jestem smutna i tęsknię za miejscami, które odwiedziłam. Z niechęcią chodzę do pracy, ciągle czekam na nowy wyjazd. Mam niejednokrotnie wrażenie, że turystyka trzyma mnie przy życiu, a na pewno podczas wyjazdów mogę podładować akumulatory. Myślę, że będę tak spędzać swój wolny czas zawsze, aż do końca mojego życia.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • kościan kod pocztowy

    Odbyłam w życiu bardzo wiele wyjazdów i podróżny. Staram się w ciągu roku odkładać pieniądze, by każdorazowo spędzać urlop w innym miejscu. Turystyka bardzo mnie pociąga, a jeżdżąc w różne miejsca, odpoczywam i nabieram sił do pracy. Co jakiś czas planuję kolejne wyjazdy. Lubię jeździć w miejsca, które są jakoś ze sobą połączone, to znaczy…

    Read more