Kwatery Miedzyzdroje

Kwatery Miedzyzdroje
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Baza noclegowa – miejsce, w którym każdy człowiek musi się czasami zatrzymać. Jest ona jedną z kluczowych części zagospodarowania związanego z branżą turystyczną. Bazami nazywa się przeróżne obiekty noclegowe oraz należące do nich lub niezależne urządzenia towarzyszące. Mają one swój jeden, główny cel.

Celem wszystkich baz noclegowych jest zapewnienie turystom jakiegoś miejsca zamieszkania na ten czas, który spędzają oni poza swoim miejscem stałego zameldowania. Do baz zalicza się Kwatery Miedzyzdroje, hotele, pensjonaty czy domki letniskowe. Z racji tego, iż różnią się one swoim wyposażeniem i ofertą usług, spełniają one odmienne wymagania. Baza noclegowa zawsze ma więc spełniać potrzeby wybranej grupy klientów i zapewniać im warunki przybliżone do tych, które posiadają oni w swoich domach.

Oczywiście charakter takich baz noclegowych jest zmienny. W znacznym stopniu zależy on od warunków przyrodniczych, widocznych w danej okolicy. To one sprawiają, że poszczególne bazy są popularne wyłącznie w konkretnych dzielnicach.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Obozy snowboardowe

    Zimowe obozy snowboardowe to idealna rozrywka dla każdego! Dla dorosłych (młodszych jak i tych naprawdę zaawansowanych wiekiem seniorów), dla młodzieży i dzieci. Obozy snowboardowe mają naprawdę wiele zalet. Po pierwsze: są bardzo korzystne dla zdrowia. Ruch na świeżym powietrzu pozwala lepiej się rozwijać młodym organizmom a dojrzałemu ciału pomaga zachować dobrą formę. Snowboard to świetny…

    Read more