kościan szpital

kościan szpital
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zdjecie13.jpgJeżeli lubisz jeździć po świecie, musisz pamiętać, że powinieneś dostosowywać się do wymogów kraju, w którym aktualnie się znajdujesz. Dotyczy to zwłaszcza krajów dalekowschodnich. Czasem bowiem możesz znaleźć się w niezręcznej sytuacji. Turystyka jest ciekawa i daje wiele radości, ale trzeba mieć oczy i uszy otwarte na daną kulturę.
To dotyczy przede wszystkim rzeczy najprostszych, takich jak gesty czy wyraz twarzy. Zdarza się, że gest, który w danym kraju ma wymowę neutralną, w innym jest szalenie obraźliwy. Jeśli kogoś pasjonuje turystyka, na pewno zdaje sobie z tego sprawę, jednak osoby, które pierwszy raz jadą w obce strony, powinny wcześniej dowiedzieć się, jakie zasady tam obowiązują.
To samo zresztą dotyczy stroju. Są kraje, w których musi on być zabudowany, nie wolno odsłaniać gołych ramion czy stóp. Albo należy osłonić włosy (w przypadku kobiet). Turystyka to bardzo ciekawe hobby, ale, jak widać, łączy się z wieloma niuansami, więc należy zajmować się nią z rozsądkiem i rozwagą.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • side koscian

    Nie jest to żadną nowością, że podróżowanie w pojedynkę może być nie tylko realne, ale również bardzo przyjemne. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, czy zaliczamy się do odważnych osób, lubiących samotność oraz radzących sobie bez innych osób. Ponadto niektóre biura podróży mają nawet swoje osobliwe oferty dla osób lubiących podróżować samotnie. Turystyka dla singli…

    Read more