kościan szpital

kościan szpital
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zdjecie13.jpgJeżeli lubisz jeździć po świecie, musisz pamiętać, że powinieneś dostosowywać się do wymogów kraju, w którym aktualnie się znajdujesz. Dotyczy to zwłaszcza krajów dalekowschodnich. Czasem bowiem możesz znaleźć się w niezręcznej sytuacji. Turystyka jest ciekawa i daje wiele radości, ale trzeba mieć oczy i uszy otwarte na daną kulturę.
To dotyczy przede wszystkim rzeczy najprostszych, takich jak gesty czy wyraz twarzy. Zdarza się, że gest, który w danym kraju ma wymowę neutralną, w innym jest szalenie obraźliwy. Jeśli kogoś pasjonuje turystyka, na pewno zdaje sobie z tego sprawę, jednak osoby, które pierwszy raz jadą w obce strony, powinny wcześniej dowiedzieć się, jakie zasady tam obowiązują.
To samo zresztą dotyczy stroju. Są kraje, w których musi on być zabudowany, nie wolno odsłaniać gołych ramion czy stóp. Albo należy osłonić włosy (w przypadku kobiet). Turystyka to bardzo ciekawe hobby, ale, jak widać, łączy się z wieloma niuansami, więc należy zajmować się nią z rozsądkiem i rozwagą.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • kościan półmaraton

    Ogólnie mianem turystyki określa się bardzo dużą ruchliwość ludzi, która jest związana z dobrowolną zmianą miejsca swojego zamieszkania oraz czasową zmianą trybu życia. Powody są różne i jest ich wiele, choć wciąż najbardziej popularnym jest zwiedzanie. Jednym z najbardziej interesujących rodzajów jest tzw. turystyka biznesowa, nazwana tak z powodu głównego motywu osoby podróżującej. Włącza się…

    Read more