kościan mapa

kościan mapa
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

rp_urlop5.jpgHiszpania to ciepły kraj leżący na Półwyspie Iberyjskim ze stolicą w Madrycie. Rocznie odwiedzany jest przez ponad 30 milionów osób z całego świata, co potwierdza jego atrakcyjność turystyczną. Najczęstszymi kierunkami wycieczek są ciepłe wybrzeża leżące nad Morzem Śródziemnym i liczne wyspy jak np. Baleary, Majorka, Teneryfa, Ibiza czy Wyspy Kanaryjskie. Z kolei Barcelona, Madryt, Toledo to najczęściej odwiedzane miasta.

Hiszpania to doskonałe miejsce do wypoczynku, pełne słońca, piaszczystych plaż, błękitnego nieba. A gdy znudzi nam się wylegiwanie i nicnierobienie, to możemy popływać jachtem, na desce lub na nartach wodnych. Być może zainteresuje nas też turystyka górska i wspinaczka po licznych górach. Możemy również pozwiedzać liczne zabytki, zobaczyć corridę lub zatańczyć flamenco.

Widzimy zatem, że jest to kraj pełen atrakcji, gdzie żaden, nawet najbardziej wybredny turysta, nie będzie się nudził. Pozostaje zatem gorąco polecić wizytę w tym miejscu i życzyć każdemu miłego wypoczynku.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • u wiechcia kościan rowery

    Są ludzie, którzy bardzo przepadają za ekstremalnymi wyzwaniami. Podróżują oni głównie po to, by przemierzyć las Amazoński, popływać w oceanie w towarzystwie rekinów lub pójść na spacer z królem dżungli. Dla nich skoki spadochronowe czy na bungee są chlebem powszechnym, z którym już się oswoili, więc nie jest to dla nich żadne wyzwanie. Co innego…

    Read more