Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester

Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

Popularne loty z Gdańska

Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest jedynym lotniskiem na Pomorzu. Można stąd polecieć do wielu krajów Europy, w tym to Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy do Skandynawii. Jedne z najpopularniejszych połączeń z tego lotniska to loty na trasie Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester.

Loty Gdańsk Stavanger
Stavanger to jedna z najpiękniejszych miejscowości w Norwegii, stanowiąca świetny punkt wypadowy na wycieczki pisze i górskie, w tym na słynne punkty widokowe w Preikestolen i Kieragbolten. Stavenger znajduje się nad morzem, dzięki czemu możemy tu znaleźć również liczne plaże i spędzić czas aktywnie. Loty do tej miejscowości odbywają się kilka razy w tygodniu.

Loty Gdańsk Manchester
Manchester to jedno z największych i najstarszych miast w Anglii i słynie z olbrzymiej wielokulturowości. Można znaleźć tu olbrzymią liczbę urokliwych zabytków, muzeów i galerii sztuki. Warto wybrać się do Manchesteru na zakupy przedświąteczne – co roku organizowany jest olbrzymi jarmark. Loty na trasie Gdańsk Manchester odbywają się regularnie.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Atrakcje turystyczne Warszawy

    Warszawa, stolica Polski, jest zdecydowanie miastem wartym odwiedzenia. Jej atrakcje turystyczne są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu, każdy turysta powinien znaleźć coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań czy wieku. W Warszawie są zarówno zabytki architektoniczne, muzea, galerie, miejsca pamięci, jak i centra naukowe. Żelaznym punktem wycieczek do stolicy jest zawsze Pałac Kultury i Nauki. Z jednej…

    Read more