Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester

Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

Popularne loty z Gdańska

Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest jedynym lotniskiem na Pomorzu. Można stąd polecieć do wielu krajów Europy, w tym to Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy do Skandynawii. Jedne z najpopularniejszych połączeń z tego lotniska to loty na trasie Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester.

Loty Gdańsk Stavanger
Stavanger to jedna z najpiękniejszych miejscowości w Norwegii, stanowiąca świetny punkt wypadowy na wycieczki pisze i górskie, w tym na słynne punkty widokowe w Preikestolen i Kieragbolten. Stavenger znajduje się nad morzem, dzięki czemu możemy tu znaleźć również liczne plaże i spędzić czas aktywnie. Loty do tej miejscowości odbywają się kilka razy w tygodniu.

Loty Gdańsk Manchester
Manchester to jedno z największych i najstarszych miast w Anglii i słynie z olbrzymiej wielokulturowości. Można znaleźć tu olbrzymią liczbę urokliwych zabytków, muzeów i galerii sztuki. Warto wybrać się do Manchesteru na zakupy przedświąteczne – co roku organizowany jest olbrzymi jarmark. Loty na trasie Gdańsk Manchester odbywają się regularnie.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • kościan noclegi

    Wyżywienie na agroturystyce Każdy człowiek musi regularnie coś spożywać, nawet wtedy, gdy jest na swoich wakacjach. Jeśli więc jego celem podróży jest agroturystyka, zaczyna się zastanawiać, czy sam będzie musiał przygotowywać dla siebie posiłki. Jak więc to jest z wyżywieniem na agroturystyce? Wszystko zależy tutaj od rodzaju danej agroturystyki. Jednak większość z nich oferuje swoim…

    Read more