kościan na mapie polski

kościan na mapie polski
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Europejski park rozrywki Disneyland wybudowano dwadzieścia lat temu pod Paryżem we Francji. Z początku pomysł nie przypadł zbytnio do gustu, ale wkrótce okazał się strzałem w dziesiątkę i w całej Europie bije rekordy frekwencji. Mówi się, że do tego Disneylandu trafia się zwykle dwa razy: pierwszy, gdy jest się dzieckiem i jest się wtedy absolutnie szczęśliwym małym człowieczkiem; i drugi raz, gdy się jest już rodzicem i po całym dniu tu spędzonym ze swoimi pociechami ? jest się bardzo zmęczonym rodzicem.
Co roku ten podparyski park rozrywki odwiedza około 20 milionów amatorów bajkowego świata.
Pomyślano tu o wszystkim: są hotele dostępne dla każdej kieszeni, pole golfowe, wielkie outletowe centrum, świetne połączenia z Paryżem i lotniskami?na stronie internetowej można zarezerwować wcześniej bilety, są restauracje, bary i kawiarnie?słowem wielkie przedsiębiorstwo dostarczające rozrywki swoim klientom i pieniędzy swoim twórcom?

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • kościan wielkopolskie

    W naszych czasach, jesteśmy w stanie przemieścić się na drugi koniec globu, w przeciągu nawet jednej doby. Można zwiedzić cały świat, dzięki połączeniom lotniczym i morskim. Od wielu lat, turystyka jest jednym z najprężniej rozwijającym się sektorów gospodarki w skali światowej. W wielu państwach, to podstawowe źródło dochodu mieszkańców. Bywają też kraje, gdzie dochód państwa…

    Read more