Apartamenty Kraków

Apartamenty Kraków
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Apartamenty Krakow (10)Kraków-miasto słynne z wawelskiego smoka, Wawelu, Sukiennic i dzielnicy żydowskiej Kazimierz. Miejsce godne polecenia każdemu pragnącemu poczuć powiew wiatru historii na własnej skórze. W tak dużym mieście warto zostać co najmniej na kilka dni. Pojawia się więc pytanie-gdzie przenocować?

Z pewnością, jeśli szuka się taniego miejsca na spędzenie nocy, o niewyszukanym standardzie, pierwszymi pomysłami będą: hostel, schronisko młodzieżowe lub wyjęcie pokoju w akademiku. Jednak dla osób o nieco większych potrzebach, apartamenty Kraków będą czymś w sam raz. Po pierwsze, różnorodność lokalizacji-wybierasz miejsce, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom-czy jest to centrum czy ciche obrzeża miasta. Po drugie, zazwyczaj w apartamencie dostępny jest aneks kuchenny, więc jest się uniezależnionym od stołówki czy restauracji. Po trzecie, pewnikiem jest własna łazienka, więc nie trzeba martwić się o dzielenie jej z obcymi osobami.

Najlepszym pomysłem jest wynajęcie apartamentu i życie w nim na własnych zasadach. Polecamy serdecznie!

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Loty na Majorke

    Nie od dzisiaj wiadomo, że na Majorce można przeżyć najwspanialsze wakacje w życiu. Choć może się to wydawać zupełnie nieprawdopodobne, na ten niezapomniany urlop w tak bajecznym miejscu może pozwolić sobie właściwie każdy, tanie loty na Majorke odbywają się bowiem prawie ze wszystkich polskich lotnisk. Słynna hiszpańska wyspa oferuje nie tylko czyste plaże i ciepłą…

    Read more