Agroturystyka Mazury

Agroturystyka Mazury
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Smak jabłka zerwanego prosto z drzewa

Świeże powietrze, przestrzeń, piękno otaczającej nas natury. Wszechogarniająca cisza. Śpiew ptaków, zapach lasu. Ziemniaki pieczone w ognisku…
Marzenia, które są w zasięgu ręki.

Atrakcyjna forma wypoczynku
Polacy coraz częściej wybierają wypoczynek na łonie natury.
Pobyt na wsi, wnosi w życie spokój i wewnętrzną harmonię. A tego, w miejskim zgiełku, brakuje nam najbardziej.
Nie wyjeżdżamy na wieś po to, aby się dobrze wyspać i zdrowo najeść. Od wsi oczekujemy czegoś więcej. Najważniejsze są przeżycia, doznania, które w żadnym innym miejscu, nie spełnia naszych oczekiwań.
Agroturystyka mazury staje na wysokości zadania. W tracie pobytu poznajemy regionalne dziedzictwo kultury. Możemy, mniej lub bardziej aktywnie spędzać wolny czas, delektując się chwilą.

Sposoby na zagospodarowanie czasu
Gospodarstwa agroturystyczne prześcigają się w pomysłach, na aranżację pobytu urlopowiczów. Atrakcją może być poznawanie rzemiosła artystycznego połączone z warsztatami, dzięki którym możemy rozwijać umiejętności.

Dla miłośników gotowania, niezapomnianą przygodą może być przygotowywanie regionalnych potraw, wypiek chleba, wyrób wędlin, albo serów. Dla miłośników zwierząt, niezwykłą frajdą może być możliwość obcowania ze zwierzętami.Zimą atrakcją może być kuligi i ognisko, latem przejażdżki konne, kąpiele w jeziorze, albo pływanie łódką. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Poznając wieś zbliżamy się do natury
Mieszkając u rolnika można poznawać zasady funkcjonowania gospodarstwa rolnego, a także aktywnie uczestniczyć w różnych codziennych zajęciach. Można zbierać owoce w sadzie, uczestniczyć w pracach ogrodowych. Zbierać jajka w kurniku, czy karmić pisklęta.
Agroturystyka mazury zorganizuje nam sentymentalną podróż. W trakcie, której przypomnimy sobie, jak beztroskie było nasze dzieciństwo i jak smakuje owoc, zerwany prosto z drzewa.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Co zrobić, kiedy potrzebujemy wiele informacji? Zastanawialiście się kiedyś nad tym, co trzeba zrobić, jeżeli potrzebujemy różnych informacji? Jeżeli nie zastanawialiście się to od dziś pamiętajcie, że rozwiązaniem jest wielotematyczny portal internetowy WordPress dla każdego. Można powiedzieć, że taki portal zadowoli każdą osobę, nawet taką, która jest najbardziej wymagająca. Takie są fakty, a z faktami…

    Read more